Състезание: Пети състезателен ден 2020 год

Кога:
Съб, 25. Юли 2020, 10:00 h
Къде:
с. Войнягово, Пловдив

Програма

I гара - начален час 10.00

Надпрепускване с двуколки на 1900 м. за 3 год. коне от Рисисти породи

Име
Година на раждане
Пол
Баща
Майка
Собственик
Треньор
Запрежчик
Класации
LEGENDARNA (BGR)3кобилаLOVELOCK ROC (IT)NIASHI (BGR)Светослав СимеоновМихаил МихалевМихаил Михалев3/0-1-0-1/
MY GIRL (BGR)3кобилаMONET LAVEC (ITA)FANTASTIC GIRL (BGR)Авто ИлчевИлчо ИлчевИлчо Илчев0/0-0-0-0/
KYRA JE (BE)3кобилаYIELD BOKO ALIE JE (BE)Светослав СимеоновСветослав СимеоновСветослав Симеонов3/1-1-0-0/
LAVITSA (BGR)3кобилаLUNDEGAN (ITA)FINLANDIA (BGR)Огнян ХалачевОгнян ХалачевОгнян Халачев1/0-0-0-1/
MISS COBRA (BGR)3кобилаMAC ACE LOVE (ESP)MANU` GIANFI (ITA)Георги ГенчевГеорги ГенчевБорис Генчев3/0-0-2-0/

II гара - начален час 10.30

Надпрепускване с двуколки на 2100 м. за 4 год. и по - възрастни коне от Рисисти породи

Име
Година на раждане
Пол
Баща
Майка
Собственик
Треньор
Запрежчик
Класации
P.S. CONFESS (SE)6кастратPASTOR STEPHEN (USA)ORPHAN ZET (SE)Авто ИлчевИлчо ИлчевИлчо Илчев3/1-1-1-0/
TRIUMPH OAKS (SRB)8кастратTONY OAKS (SRB) TINA RUBINO (SRB)Георги ГенчевГеорги ГенчевБорис Генчев4/0-1-1-0/
ROMANTIKA (BGR)5кобилаRUBINIO (SWE)NEVADA (BGR)Светослав СимеоновМихаил МихалевМихаил Михалев3/0-1-0-2/
ACLASSICGRANDCRU (DE)8кастратCLASSIC GRAND CRU (DE)COUNTRY KAY SUE (DE)Красимир РахневКрасимир РахневКрасимир Рахнев3/1-2-0-0/
GALOPIN DE CORTA (BE)10кастратALEN CHIP (USA)PUCE DE CORTA (BE)Николай СтояновНиколай СтояновНикола Павлов3/0-0-0-1/
MONA LISA (BGR)7кобилаMOLINO AS (DEU) BELLA VENEZIA (DEU)Цветан ПармаковЦветан ПармаковЦветан Пармаков4/2-0-2-0/

III гара - начален час 11.00

Надпрепускване с двуколки на 2800 м. за 4 год. и по - възрастни коне от породата TF

Име
Година на раждане
Пол
Баща
Майка
Собственик
Треньор
Запрежчик
Класации
CAPRI DU BOUILLON (FRA)8кобилаQUEL AMOUR DUDEL (FRA)NEFERTITI (FRA)Авто ИлчевИлчо ИлчевДимитър Дойчинов4/0-0-0-0/
ELEGANCE UDE (FRA)6кобилаLET`S GO ALONG (FRA)QUELLY SUN (FRA)Никола ПавловНикола ПавловНикола Павлов3/0-0-0-0/
ESTONIE JIHAIME (FRA)6кобилаCARPE DIEM (USA)OTTAWA (USA)Диян НедевХристо ПеневЙордан Ангелов4/0-3-1-0/
FIRENZE NICE (FRA)5кобилаTHORENS VEDAQUAIS (FRA)QUAMALA (FRA)Ради ДойчевХристо ПеневРади Дойчев4/0-0-0-2/
EXTREME BILKIE (FRA)6кобилаQUICK WOOD (FRA)TOSCALYS (FRA)Ангел ПетковАнгел ПетковАнгел Стоилов3/0-1-1-0/
BOMBA DE JANVILLE (FRA)9кобилаROCKLYN (FRA)QUEEN MELODY (FRA)Цветан ПармаковЦветан ПармаковЦветан Пармаков4/4-0-0-0/
AURELE DU LOISIR (FRA)10кобилаQUALMIO DE VANDEL (FRA)KISS ME DES BOIS (FRA)Ангел ПетковАнгел ПетковАнгел Петков4/0-0-0-0/
ALINE DE LORMAT (FRA)10кобилаORSY DREAM (FRA)GRENADINE DE LAURA (FRA)Ангел ПетковАнгел ПетковБорис Генчев4/0-0-1-0/


Място

Местоположение:
с. Войнягово
област:
Пловдив
© 2020 Българска асоциациа за расисти коне. Всички права запазени. Дизайн и изработка Comtechsys