Състезание: Осми състезателен ден 2020 год

Кога:
Съб, 12. Септември 2020, 10:30 h
Къде:
с. Войнягово, Пловдив

Програма

I гара - начален час 10.30

Надпрепускване с двуколки на 1900 м. за 3 год. коне от Рисисти породи

Име
Година на раждане
Пол
Баща
Майка
Собственик
Треньор
Запрежчик
Класации
HEROINE POWER (FRA)3кобилаUP AND QUICK (FRA)USSY (FRA)Христо ПеневХристо ПеневХристо Пенев
MAY GIRL (BGR)3кобилаMONET LAVEC (ITA)FANTASTIC GIRL (BGR)Авто ИлчевИлчо ИлчевИлчо Илчев
IMEY TATARUN (BGR)3жребецIPER SEM (ITA)ALURA (BGR)Красимир МитрушевКрасимир МитрушевЙордан Ангелов
MISS COBRA (BGR)3кобилаMAC ACE LOVE (ESP)MANU` GIANFI (ITA)Георги ГенчевГеорги ГенчевБорис Генчев
KYRA JE (BE)3кобилаYIELD BOKOALIE JE (BE)Светослав СимеоновСветослав СимеоновСветослав Симеонов
INTER SEM (BGR)3жребецIPER SEM (ITA)GREAT FEAT (BGR)Стефан ПетровСтефан ПетровСтефан Петров
LEGENDARNA (BGR)3кобилаLOVELOCK ROC (IT)NIASHI (BGR)Светослав СимеоновМихаил МихалевМихаил Михалев
INGEMARK (BGR)3жребецIPER SEM (ITA)JUNA (BGR)Янко МариновЯнко МариновАнгел Стоилов
OVERHAUL JUNIOR (BGR)3жребецOVERHAUL (USA)UKANORA (FRA)Стоян БакърджиевСтоян БакърджиевСтоян Бакърджиев

II гара - начален час 11.00

Надпрепускване с двуколки на 1600 м. за 4 год. и по - възрастни коне от Рисисти породи

Име
Година на раждане
Пол
Баща
Майка
Собственик
Треньор
Запрежчик
Класации
P.S. CONFESS (SE)6кастратPASTOR STEPHEN (USA)ORPHAN ZET (SE)Авто ИлчевИлчо ИлчевИлчо Илчев
JIMMY OAKS (SRB)10кастратTONY OAKS (SRB) JOLLY LOBEL (YU)Георги ГенчевГеорги ГенчевБорис Генчев
ACLASSICGRANDCRU (DE)8кастратCLASSIC GRAND CRU (DE)COUNTRY KAY SUE (DE)Красимир РахневКрасимир РахневКрасимир Рахнев
ROMANTIKA (BGR)5кобилаRUBINIO (SWE)NEVADA (BGR)Светослав СимеоновМихаил МихалевМихаил Михалев
AQUITO DE JUPILLES (FR) 10кастратREVE DES VALLEES (FR)GYKA DE LA CHAISE (FR)Йордан АнгеловЙордан АнгеловЙордан Ангелов

III гара - начален час 11.30

Надпрепускване с двуколки на 2100 м. за 5 год. и по - възрастни коне от Рисисти породи

Име
Година на раждане
Пол
Баща
Майка
Собственик
Треньор
Запрежчик
Класации
TRIUMPH OAKS (SRB)8кастратTONY OAKS (SRB) TINA RUBINO (SRB)Георги ГенчевГеорги ГенчевБорис Генчев
BARS PARVI (BGR)10жребецBIG RIVER (HUN)NANA DU GAGE (FR)Стефан ПетровСтефан ПетровСтефан Петров
INDIGO (BGR)5жребецIPER SEM (ITA)FIACCOLA DL (ITA)Никола ПавловНикола ПавловНикола Павлов
MONA LISA (BGR) 7кобилаMOLINO AS (DEU) BELLA VENEZIA (DEU)Цветан ПармаковЦветан ПармаковЦветан Пармаков
DIABLO JET (FR)7жребецSINGALO (FR)PUSSY JET (FR)Тошко ЖелязковТошко ЖелязковТошко Желязков

IV гара - начален час 12.00

Надпрепускване с двуколки на 2400 м. за 4 год. и по - възрастни коне от породата TF

Име
Година на раждане
Пол
Баща
Майка
Собственик
Треньор
Запрежчик
Класации
ELEGANCE UDE (FRA)6кобилаLET`S GO ALONG (FRA)QUELLY SUN (FRA)Никола ПавловНикола ПавловНикола Павлов
ESTONIE JIHAIME (FRA)6кобилаCARPE DIEM (USA)OTTAWA (USA)Диян НедевХристо ПеневЙордан Ангелов
DEIGE DU DOUET (FRA)7кобилаSERENO (FRA)LILIA DU DOUET (FRA)Ангел СтоиловАнгел СтоиловАнгел Стоилов
ALINE DE LORMAT (FRA)10кобилаORSY DREAM (FRA)GRENADINE DE LAURA (FRA)Ангел ПетковАнгел ПетковБорис Генчев
BENTANA PHEDO (FRA)9кобилаOURAGAN DE CELLAND (FRA)LAVANDE VRIE (FRA)Авто ИлчевИлчо ИлчевИлчо Илчев
BOMBA DE JANVILLE (FRA)9кобилаROCKLYN (FRA)QUEEN MELODY (FRA)Цветан ПармаковЦветан ПармаковЦветан Пармаков
FIRENZE NICE (FRA)5кобилаTHORENS VEDAQUAIS (FRA)QUAMALA (FRA)Ради ДойчевХристо ПеневРади Дойчев
CAPRI DU BOUILLON (FRA)8кобилаQUEL AMOUR DUDEL (FRA)NEFERTITI (FRA)Авто ИлчевИлчо Илчев
EXTREME BILKIE (FRA)6кобилаQUICK WOOD (FRA)TOSCALYS (FRA)Ангел ПетковАнгел ПетковАнгел Петков


Място

Местоположение:
с. Войнягово
област:
Пловдив
© 2020 Българска асоциациа за расисти коне. Всички права запазени. Дизайн и изработка Comtechsys